انتخاب یک سونای خانگی لوکس

سونای خانگی لوکس

راهنمای انتخاب یک سونای خانگی لوکس

در ابتدا، انتخاب یک سونای خانگی لوکس ممکن است دشوار به نظر برسد. با مجموعه ای از اندازه ها و انواع سونا که در دسترس است، ممکن است تعجب کنید که از کجا شروع کنید و کدام را انتخاب کنید. برای کمک به تصمیم گیری آگاهانه، پارامترهای موثر  انتخاب سونای خانگی لوکس را برای خود و متناسب با نیازهای خود انتخاب کنید.

انواع سونای خانگی لوکس

یکی از اولین مواردی که در صورت تمایل به انتخاب یک سونای داخلی لوکس باید به آن توجه کرد، نوع سونا است. دو نوع اصلی برای انتخاب وجود دارد:  سونا مادون قرمز و سونا سنتی.

سونا مادون قرمز

چیزی که سوناهای مادون قرمز را از سوناهای سنتی متمایز می کند؛ این است که از بخاری های مادون قرمز برای گرم کردن مستقیم بدن شما استفاده می کنند. سپس بدن شما پرتوهای مادون قرمز را جذب می کند و باعث می شود دمای بدن افزایش یابد. این طیفی از مزایا را برای سلامتی را ارائه می دهد که کمی با سوناهای سنتی متفاوت است.

درجه حرارت سونا مادون قرمز، کمتر از سوناهای سنتی، معمولا بین 48 تا 60 درجه سانتیگراد است. اگر از حساسیت به گرما رنج می برید، سوناهای مادون قرمز بهترین انتخاب برای شما هستند.

سونای داخلی سنتی

سونا سنتی به دلیل شباهت به سوناهای قدیمی، انتخاب بسیاری از طرفداران سونا است. این نوع سونا با استفاده از بخاری برقی (یا چوب سوز) برای گرم کردن سنگ های سونا کار می کند. همچنین می توانید روی سنگ های سونا آب بریزید تا بخار ایجاد شود. بخار باعث افزایش رطوبت و دما می شود که مزایای سلامتی بیشتری دارد .

بخار در سونا

دو نوع بخاری سونا برای سوناهای سنتی وجود دارد: چوب سوز و برقی.

بخاری های سونا چوب سوز فقط برای استفاده در فضای باز هستند، در حالی که بخاری های سونا برقی را می توان هم برای سونای بیرونی و هم برای سونای داخلی استفاده کرد. از آنجایی که این مقاله در مورد سونای خانگی لوکس است، ما فقط به بررسی اجمالی بخاری برقی سونا می پردازیم.

بخاری برقی

بخاری های برقی سونا با عناصر فولادی ضد زنگ طراحی شده اند و معمولاً برای کار به برق 220 ولت نیاز دارند. شما باید مطمئن باشید که می توانید سونای خانگی خود را در محلی قرار دهید که سیم کشی در آن وجود دارد و امکان سیم کشی وجود دارد.

برای مطالعه بیشتر » خرید سونای خشک

اندازه سونای خانگی لوکس

پس از تصمیم گیری در مورد نوع سونای خانگی لوکس، فاکتور بعدی که باید در نظر بگیرید اندازه است. اگر یک سونا خیلی کوچک بخرید، شما و مهمانانتان هنگام تلاش برای استراحت اذیت خواهید شد. اگر سونا خیلی بزرگی بخرید، ممکن است فضای غیر ضروری خانه خود را اشغال کنید.

توصیه ما این است که به تعداد افرادی که به طور مرتب از سونا استفاده می کنند، فکر کنید. این به شما کمک می کند اندازه سونا را انتخاب کنید که آرامش را برای همه راحت و بی دردسر فراهم می کند.

در اینجا چند نکته وجود دارد که به شما در تصمیم گیری کمک می کند، همراه با توصیه های خود ما برای هر اندازه سونا:

سونای خانگی تک نفره

ونای خانگی 1 نفره بهترین انتخاب برای سونای سرپوشیده است. اگر قصد دارید به تنهایی در سونا خود استراحت کنید. اندازه آن بسیار مناسب است تا در هر جای خانه شما قرار بگیرد.

سونای خانگی 2-3 نفره

یک سونای خانگی لوکس با اندازه جمع و جور است که دارای یک صندلی ارگونومیک کانتور است. از آسپن عملیات حرارتی شده، ساخته شده و کاملاً زیباست. این سونا برای داشتن لحضظات دونفره با دوست یا همسر و فرد مورد علاقه تان یک گزینه بسیار جذاب است.

سونای خانگی 4 نفره

سونای سرپوشیده تقریباً ​​بهترین انتخاب است. اگر قصد دارید چند نفر از دوستان و اعضای خانواده خود را در به یک سونای خانگی دعوت کنید، گزینه مناسبی است. همچنین از بسیاری از سوناهای استاندارد بلندتر است، که به راحتی و احساس فضای جادار می‌افزاید، در حالی که بسیار کاربردی و کارآمد است.

سونای خانگی 6 نفره

سونای داخلی 6 نفره، گوشه ای از بهشت است. یک انتخاب سونا خانگی لوکس و بزرگ فوق العاده است که به شما امکان می دهد از مهمانان متعدد در سونا خانگی میزبانی کنید. با یک صندلی، جلوی تمام شیشه‌ای و صندلی‌های طبقه‌بندی شده با یک نیمکت، یک گروه کوچک می‌توانند به راحتی جا شوند.

در به روزرسانی های بعدی به محل قرار گرفتن سونای خانگی خواهیم پرداخت.

کلام آخر

انتخاب یک سونای خانگی لوکس در ابتدا ممکن است سخت به نظر برسد، اما اگر از توصیه های بالا پیروی کنید، تصمیم گیری باید بسیار ساده تر و بهتر خواهد بود.

بنابراین فراموش نکنید که ابتدا تصمیم بگیرید که کدام نوع سونای خانگی برای نیازهای شما بهترین است؛ مادون قرمز یا سنتی؟ دریابید که کدام فواید سلامتی را می خواهید تجربه کنید، و فضای کلی که به دنبال آن هستید.

بعد، اندازه سونا را بر اساس تعداد افرادی که بیشتر اوقات از آن استفاده می کنند، انتخاب کنید. این بدان معنی است که شما و هر مهمان احتمالی هر بار که از آن استفاده می کنید، راحتی شما را به حداکثر می رساند.

و در نهایت، از این اطلاعات برای کمک به پیدا کردن بهترین مکان برای سونای خانگی لوکس خود در خانه خود استفاده کنید. اگر سؤال دیگری دارید، لطفاً در تماس با ما دریغ نکنید! ما می‌توانیم به هر سؤالی که دارید پاسخ دهیم تا بتوانید سونای خانگی لوکس رویاهای خود را بیابید و از آن استفاده کنید.

مجمموعه آوا ساحل تیماس تولیدکننده انواع سونا خانگی لوکس در انواع سونا خشک پرتابل و ثابت است. برای مشاوره تخصص و رایگان برای خرید انواع سون خشک انگی تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *