سونا خشک متحرک (پرتابل)

سونا خشک متحرک

سونا خشک متحرک (پرتابل)

سونا خشک متحرک یاپرتابل چیست؟ و چه کاربردی دارد؟

امروزه بدلیل رشد آگاهی جامعه خواست مردم، باعث شد تا این مجموعه آوا ساحل تیماس اقدام به طراحی و ساخت سوناهای یک نفره و چند نفره کند. مزایای سونا متحرک یا همان پرتابل نصب و راه اندازی سریع در محل مطابق با استانداردهای بین المللی مصرف برق کمتر و ایمنی بالاتر استفاده شخصی و خانوادگی رعایت بهداشت استفاده راحت در داخل آپارتمان ( اتاق خواب ، حمام و..) قابلیت جابجایی سونا در مکانهای مختلف قابل استفاده نگهداری و کنترل ساده تر است.

استفاده از سونا متحرک مانند دیگر سونا ها دارای مزایای خاصی برای بدن و آرامش انسان است. از جمله مزایای استفاده از سونا می توان به کمک به لاغری، افزایش متابولیسم، حذف سموم بدن، افزایش گردش خون و اکسیژن رسانی، تسکین دردهای روماتیسمی، کمک به بهبود بالا بودن فشار خون و… اشاره کرد.

اولین گام برای درمان تمامی بیماری حفظ آرامش و دوری از استرس و اضطراب است؛ همانطور که در بالا اشاره کردیم سونا برای روان انسان بسیار مفید است زیرا سونا سبب می شود تا بدن انسان وادار به استراحت و آسودگی شود و برای مدتی از تمامی دغدغه ها و دل مشغولی های روزمره. زمانی که شما در اعصاب و روان خود به یک آرامش برسید تاثیرات آن در  ریزش مو، کاهش استرس می یابید. وجود سونا خشک متحرک در خانه می تواند برنامه ی جلسات سونای شما را ثبات ببخشد تا شما به طور دائم از مزیت های آن استفاده کنید.

استفاده از سونای عمومی برای برخی به دلایل مختلف سخت و طاقت فرسا است به همین جهت نمی توانند از مزایای این اتاق گرم استفاده کنند، اما با روی کار آمدن سونا خشک متحرک بسیاری از دغدغه های خود خلاصی پیدا کردند و توانسته اند با خیال راحت از این مزایا استفاده کنند.
درب سونا خشک
امروزه با توجه تغییر سبک های ساخت درب سونا خشک و بخار، اغلب از درب های شیشه ای استفاده می شود. چرا که این نوع درب ها ساده تر و زیباتر به نظر می آیند.
.ساختار درب ها باید به گونه باشند که بتوانند در محیط مرطوب سالم بمانند و آسیب نبینند. درب های سکوریت پوشش داده شده با مواد نانو آب گریز یکی از بهترین گزینه هستند که میتوان از آن ها استفاده کرد.

یراق آلات درب های سونا خشک معمولا از استیل ساخته می شوند تا دربرابر رطوبت، بخار و … مقاوم باشند.

برای مطالعه بیشتر » سونا خشک

 

[/ux_text]
سونا خشک متحرک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *